OBUV Je tu 1 tovar.

Podkategórie

 • Treková
  Kolekcia atraktívnej trekovej obuvi určenej pre aktívne športové a outdoorové využitie pri výrobe sú využívané moderné materiály a technologie. Obuv je vhodná i pre profesné využitie všade tam, kde nie je požadované využitie certifikovaného produktu.
 • Treková certifikovaná
  Vybrané produkty v tejto trekovej kolekcií sú vybavené značkovými komponentamy Vibram® a SYMPATEX® a poskytujú uživateľom vysokoú užitkovú a estetickú hodnotu. Obuv je certifikovaná ako pracovná podľa normy EN ISO 20347 a je tak vhodná k použitiu vo voľnom čase i pri výkone profesie.
 • Uniform
  Ucelená kolekcia military obuvi vhodná pre vycházkové i služobné použitie ochranných a bezpečnostných zložiek. Kvalitné materiály, precízne technológie a moderný design. 
 • Prim
  Kolekcia zahrňuje špecializovanú pracovnú a bezpečnostnú obuv vybavenú materiálmi s pridanou užitkovou hodnotou ako sú napr. brúsený vrchný materiál, podošva PU/pryž, vodeodolná membrána, hliníková tužinka, lepená podošva phylon/pryž apod.
 • Basic
  Kolekcia ponúka základné modely pracovnej a bezpečnostnej obuvi na podošvách PU/PU vyrobené s materiálov vyššej kvality. Bezpečnostné varianty sú vybavené oceľovou tužinkou a planžetou. V kolekcií nájdete sandále, poltopánku a členkovú obuv.
 • Biele
  Kolekcia bielej obuvi z prateľného mikrovlákna s antibakteriálnou podšívkou vhodná pre všetky druhy prevádzok, kde je z hygienických dôvodov vyžadovaná ľahko udržiavateľná biela obuv.
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky
 • Rýchly náhľad
  34,10 € S DPH

  Materiálový popis:Nízka komfortná vzdušná poltopánka sandálového typu vyrobená z moderných materiálov vhodná pre aktívny šport a voľný čas, outdorové využitie. Materiál: zvršok: action nubuk + textil podšívka: textilný materiál MESHpodošva: phylon / guma stielka: anatomicky tvarovaná EVA + MESH

  34,10 € S DPH
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky

Nové produkty

 • Ľudová výšivka
  Ľudová výšivka

   Folkórna výšivka Je možné vyšiť na vami vybraný textil tričko ,...

  12,00 € S DPH